Apie Mus

GK Academy – tai prestižinis grožio mokymų centras bei atsidavusi komanda, spėjusi sukaupti gilią patirtį, per itin sėkmingą akademijos gyvavimą jau nuo 2009 metų. Mes matome didelį potencialą bei vertę grožio srityje skleisti tik aukščiausią kokybę, todėl siekėme ir sieksime, kad mūsų komanda visuomet būtų prioritetinė, o sukurti bei vedami mokymai – siekiamybė.

Jaučiame itin didelę atsakomybę vedant žmones svajonių bei naujų pradžių link… būtent dėl to GK Academy šeima yra kruopščiai atrinkta bei surinkta iš atsidavusių savo srities aukščiausio lygio specialistų, kurie myli tai, ką daro ir nori šia meile užkrėsti naujuosius būsimus meistrus.

IŠSKIRTINIS DĖMESYS

>80% PRAKTIKA

aukščiausio, pasaulinio lygio mokymai

naujausios programos ir technikos

platus mokymų Pasirinkimas

dėstytojai savo srities ekspertai

neribota konsultacija

Dėstytojų komandą sudaro patyrę diplomuoti, pasaulinio lygio dėstytojai, lektoriai, tarptautiniai teisėjai, turintys puikias rekomendacijas. GK Academy naudojamos tik pačios naujausios mokymų metodikos, programos, kurios yra nuolat pildomos bei koreguojamos, kad atitiktų aktualiausias, geriausias bei populiariausias naujoves pasaulyje.
Atsidavę mūsų specialistai apmoko bei konsultuoja kiekvieną būsimą grožio paslaugų meistrą individualiai – mokymų metu bei po jų neribotą laiką.

Mes orientuojamės tik į išsamų bei kokybišką mokymą pagal visus  pasaulinius standartus bei higienos normas, suteikiant tvirtą pagrindą.  Siekiant kuo geriau ištobulinti būsimų grožio specialistų įgūdžius, tikime, jog itin svarbus yra skiriamas išskirtinis individualus dėmesys visų mokymų metu kiekvienam mokiniui bei naujų žinių įsisavinimas ir perpratimas praktikoje (kuri ir sudaro didžiąją mokymų dalį). Būtent praktikos metu Jums bus suteikta visa išsami informacija ir atskleistos visos praktinio darbo subtilybės.

Tik kvalifikuoto specialisto – profesionalo kruopščiai bei nuodugniai apmokomi, koreguojami. Jūs daug paprasčiau įsisavinsite visas žinias ir procedūros atlikimo technikas bei išvengsite galimų klaidų procedūros metu.

GK Academy mokymai yra sukurti tam, kad padėtų grožio meistrams iš viso pasaulio tapti sėkmingais ir profesionaliais savo srities ekspertais. Mūsų akreditacijos dėka galite būti užtikrinti, kad Jūsų gautos žinios ir mokymų medžiaga yra aukščiausio lygio bei pirmaujanti grožio industrijoje.
Esame VIENINTELIAI pasaulyje suteikiantys aukščiausią blakstienų priauginimo EXPERTO, antakių SPECIALISTO (Browist’o), ilgalaikio makiažo EXPERTO kvalifikacijos laipsnį.
Visi GK Academy sertifikatai ir diplomai yra akredituoti, patvirtinti LR Švietimo ir mokslo ministerijos bei galiojantys visame pasaulyje. Akredituojame blakstienų priauginimo, laminavimo; antakių dizaino, architektūros ir laminavimo; ilgalaikio makiažo meistrus bei būsimus dėstytojus.

Didžiuojamės, kad galime naujiesiems meistrams pasiūlyti išbandytas, patikrintas bei patikimas priemones, startuojant bei darbuojantis, kad įsiliejimas į naują rinką būtų dar sklandesnis ir užtikrintas. Mūsų internetinėje parduotuvėje gausu aukščiausios kokybės priemonių skirtų grožio puoselėjimui. Tai priemonės, atitinkančios Jūsų siekiamą ir skleidžiamą profesionalumą bei kokybę.

GK ACADEMY TAI IŠSKIRTINĖ PATIRTIS

Nuoširdžiai rūpinamės kiekvienu žmogumi nuo pirmojo “labas” iki palaikymo bei patarimų jau įsiliejus į naują rinką.
Kiekvienas mokinys, jo svajonės, tikslai bei kelias, jiems įgyvendinti, mums yra prioritetas, todėl individualiai pagal kiekvieno poreikį prisitaikome visų mokymų eigoje, maksimaliai naudai, kokybei ir Jūsų komfortui.

Semkitės patirties bei meilės pasirinktai veiklai iš tikrų srities profesionalų.
GK akademija – tai kokybė, kurią vertina grožio specialistai.

Welcome the best in you...